zakony franciszkanskie

zakony franciszkanskie

Ona słucha Led Zeppelin i żyje jak zakonnica

Kto kiedykolwiek myślał już w 1970 roku, że regularne dziewczyna z Queens w Nowym Jorku, którzy słuchali Led Zeppelin nie dorastają do jazdy na misję nauczania wszystkich ludzi jak otrzymać odpowiedź bezpośrednio od Boga?

Kto kiedykolwiek myślał, że to w ogóle możliwe, aby otrzymać bezpośrednie odpowiedzi?http://renmak.pl/szkolenia/ I na pewno nie!

zakony franciszkanskie

Byłem „zbuntowany nastolatek” przebywa obecnie późno w nocy z rock and rolla przyjaciółmi, słuchanie muzyki do wczesnych godzin porannych, a moja droga mama byłaby praktycznie wychodzić przez okno, zastanawiając się, kiedy wracam do domu. Było to zwykle około 4 rano, dopóki nie dowiedział się lepiej.

Dorastanie (zajęło ponad 40 lat) chciałbym uzyskać pasjonatami w dziedzinie życia, ale pasją zawsze było znaleźć się lub „być kimś”, ponieważ nigdy nie czułem się jak wiele innych, dopóki nie dowiedziałem się, jak wszyscy jesteśmy kimś , Nauczyłem się tego wszystkiego od Boga, w formie pisemnej.

Gdy powiedziano mi w 1994 roku, że będę przynosząc dzięki informacjom od Boga w piśmie iw mowie na odrywanie przez duchową świadomość ludzkości, patrzyłem na tego człowieka, jakby był od Plutona.

zakony franciszkanskie

„Co? Czy mnie żartujesz?” Roześmiałem się głośno, „dlaczego Bóg chce ze mną rozmawiać? Nie jestem Matka Teresa czy Dalajlama, dlaczego Bóg chce mówić do mnie?” Powiedziano mi, że nie będzie niczym madam Zelda z szalikiem na głowie i kryształowej kuli, ale uważam, że będę przynosząc dzięki informacjom od Boga, aby wznieść duchową świadomość ludzkości.

To jeden poszedł tuż nad moją głową. Ja naprawdę nie rozumiem, co to znaczy, a ja na pewno nie wierzył, że miał możliwość otrzymania odpowiedzi od Boga.

Jak życie stało i jak trudności stało, okazało się, że był w najgłębszej rozpaczy. Czułem się beznadziejnie, bezradna, zupełnie sam i myśli samobójcze.
http://www.subtex.pl/druk-sublimacyjny/
– autor artykułu