zakony i ich charyzmaty

zakony i ich charyzmaty

Niech Strzałka Fly

Ta mała opowieść o życiu i jak patrzymy w niewłaściwych miejscach dla naszego zadowolenia.

Biedny człowiek i jego żona mieszkała w małej chatce. Ich jedyna radość w życiu dawał pokarm do mnicha, który by zatrzymać ich małej chatce codziennie rano na jego jałmużnę. Poznali ten mnich bardzo dobrze przez wiele lat, a kiedy powiedział im, że nadszedł czas, żeby iść dalej, byli bardzo smutni. Widząc ich smutek, mnich powiedział: „Widzę swój smutek, i wiem, że nie trzeba wiele. Więc pomogę ci, powiem wam, gdzie a wielkie kłamstwa skarb.”

Mnich kontynuował: „Jutro rano muszę cię opuścić, a potem odejdę, chcę, aby stanąć na ciebie doorway z łukiem i strzałami, z widokiem na wschodzące słońce. A kiedy słońce wschodzi na wschodzie, chcę, żebyś do celowania Twój strzałka w tym wschodzącego słońca i niech strzałka latać. i gdzie wyląduje znajdziesz wielki skarb. „

Więc następnego dnia rano po mnich lewo, biedak stał na swoim małym drzwi, a gdy wzeszło słońce, wyciągnął z powrotem na dziobie i wystrzelił strzałę w stronę wschodzącego słońca. Potem pobiegł za strzałką (następnie przez jego żonę, która niosła łopatę), a gdy okazało się, gdzie strzałka wylądował zaczęli kopać. Wykopali i kopali, ale nie znalazł skarb – wszystko to okazało się problemem!

zakony i ich charyzmaty

Strzałka wylądował w dziedzinie bogatego człowieka, a gdy bogaty człowiek złapany im kopać, powiedział: „Nie można kopać w moim polu. Muszę cię aresztować!”

A biedny człowiek powiedział: „Ale to, że mnich! Powiedział mi, że jeśli będę strzałę w stronę wschodzącego słońca, gdzie wylądował znajdę wielki skarb.”

„Hmmm,” myślał bogacz „Znam tych mnichów. A oni nie kłamią.”

„Powiem ci coś,” powiedział bogacz „Będę strzelać strzałkę jutro rano od drzwi mojej rezydencji, która jest znacznie większa niż w twojej małej chacie, a gdy znajdziemy skarb, będziemy podzielone 50 – 50.
sprawdź ofertę na stronie internetowej
– autor artykułu