zakony benedyktynskie

zakony benedyktynskie

To dzielenie się zaczęło przekształcać życie innych ludzi też. I był prowadzony krok po kroku, w całości w tej chwili, co do tworzenia, jaką książkę napisać, co się podzielić, a potem odkrył największy dar ze wszystkich – moja miłość widząc różnicę to sprawia, że ??dla każdego, kto otrzyma odpowiedź na piśmie bezpośrednio od Boga, tak jak każdy człowiek rozumie Go mieć.Sprawdź nas

Nauczyłem się od odpowiedzi, Bóg dał mi w moich pismach, jak mają czystej miłości własnej. Bezwarunkowa miłość. Dowiedziałem się, że jest to jak postrzegamy sytuację, która powoduje zarówno naszą nędzę czy nasze zrozumienie. Dowiedziałem się, że nigdy nie jesteśmy sami. Mamy Boską pomoc z nami 24/7.

Był tam facet poznałem dawno temu, że byłem bardzo zainteresowany. Właściwie, to mało powiedziane, że całkowicie się zakochał. Zrobiłem pisanie i chciał zrozumieć, dlaczego moje uczucia były tak silne. Czułam się, jakbym znał go na zawsze. Otrzymałem wiele osobistych informacji o nim, które byłyby istotne dla naszego związku. Kiedy czytam mu moje trzy pierwsze zapiski o nim a nami, spojrzał na mnie i powiedział: „To tak, jakby wbił igłę w moim mózgu i ekstrahowano płyn. Nie wiem, jak można wiedzieć, to wszystko.” Był na tyle odważny, by przyznać, że to wszystko prawda.

zakony benedyktynskie

Przy innej okazji, po przeczytaniu mu pismo od Boga, on rzeczywiście zapytał mnie, czy jestem obcy. „Nie, nie jestem obcy.” Powiedziałem: „Jestem zwykłym osoba taka jak ty, a ja wciąż słuchać Led Zeppelin”.

To było w roku 2000. Teraz mamy współczujący, długodystansowych przyjaźń, a ja jeszcze zrobić pism gdy nie jestem pewien, co robić w życiu. I poprosić o następną najlepszą kroki podjąć, najlepsze słowa do powiedzenia w odpowiedzi na ważny e-mail, proszę Boga, aby uzyskać informacje, aby pomóc mi i prowadź mnie, gdy ja naprawdę nie wiem, co zrobić lub jak radzić sobie w każdej sytuacji w moim życiu, zarówno dla mojego najwyższego dobra, i najwyższego dobra wszystkich.

http://znizkinaoc.com
– autor artykułu