zakony istniejace w polsce

zakony istniejace w polsce

Jak stwierdzić, czy Up samochodów na sprzedaż Skradzione

Nie wszystkie skradzione pojazdy zostały skradzione i rozebrali na części. Wiele z nich jest odsprzedawane nieświadomych i nieświadomych nabywców. Możesz być aresztowany, jeśli świadomie zakupu skradzionego pojazdu. Jeśli kupujesz skradziony samochód nieświadomie, możesz stracić samochód i pieniądze. Uniknąć stania drugą ofiarą złodzieja samochodowego, postępując zgodnie z poniższymi wskazówkami:

Bądź na poszukiwania jakiegokolwiek porozumienia, które wydaje „zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe”.

Przy zakupie od osoby prywatnej, upewnij się, że jego nazwa pasuje tytuł i rejestracji samochodu.

Bądź ostrożny sprzedawcy bez stałego adresu, miejsce zatrudnienia, czy numer telefonu.

Zapytać sprzedawcę o referencje dotyczące przeszłych finansowania i ubezpieczenia na pojeździe. Sprawdź informacje z banku, firmy finansowej, lub agenta.

Upewnij się, że numer identyfikacyjny pojazdu (VIN) płyta na desce rozdzielczej motoryzacji jest obecna, bezpieczne i nie ma luźnych nitów.

Upewnij się, że płyta VIN nie został przemalowany i numery wybite na tabliczce wydają się być oryginalne numery fabryczne.

Upewnij się, że płyta VIN nity są oryginalne. Wszystkie 1970 i nowsze samochody wyprodukowane w Ameryce Północnej butla z tlenem „rozety ze stali nierdzewnej w kształcie litery” nity z sześcioma płatkami i dziurę w środku. Są one trudne do zarysowania nożem.

Złodzieje mogą usuwać płytkę VIN i zastąpić go jednym z podobnym pojazdem rozbitego. Jeśli są wątpliwości co do autentyczności płyty należy sprawdzić z nowym dealera samochodowego, który obsługuje ten sam model, lub skontaktować się z odpowiednimi służbami.

VIN na desce rozdzielczej musi odpowiadać VIN w sprawie rejestracji, tytuł i federalnym naklejki kontroli bezpieczeństwa na drzwiach kierowcy.

– autor artykułu