zakony kontemplacyjne

zakony kontemplacyjne Moi najmroczniejsze momenty były po nieuzasadnione opieki nad dzieckiem wniesienie kolorze, którą stracił, zanim jeszcze rozpoczął, jako że nie mają funduszy, aby zatrudnić pełnomocnika do reprezentowania mnie w trakcie procesu sądowego.

Wtedy oglądałem moją sytuację z perspektywy jakby „Straciłem moje dzieci.” Bo ja ani razu nie uderzył moje dzieci, a ja ani razu nie nazwał ich negatywny nazwisko, nie mogłem zrozumieć, jak to się mogło stać niesprawiedliwość dla mnie.torby papierowe

Kiedyś spojrzeć w niebo i prosić Boga: „Dlaczego? Dlaczego tego dopuścić do mnie? Wiesz, że nigdy nie zrobił nic złego? Dlaczego pozwoliłeś mi stracić moje dzieci? Chcę odpowiedzi!”

Pisałem listy do Boga, i poprosiłem o odpowiedzi. Co mnie zszokowało najbardziej było to, że otrzymał je.

Jak już była o krok od samobójstwa z bólu niesprawiedliwości, moje serce chciał odpowiedzieć więcej niż cokolwiek innego. Kiedy pisałem wyżej pytanie do Boga, odpowiedź otrzymałam brzmiała: „Nie” stracić „swoje dzieci. Jesteś po prostu dzielenie się za fizyczną opiekę nad nimi ze swoim ojcem. Jesteś ich matka, zawsze będziesz ich matka i zawsze będą blisko Ciebie. Proszę przesunąć swój widok z „utratą” do „dzielenia się”.

W tej samej chwili, kiedy ponownie przeczytać, co napisałem, słowa Bożego, ponieważ wpłynęły do ??mojego umysłu, moja cała rzeczywistość został całkowicie przekształcony. Wróciłem do życia!

Zdałem sobie sprawę, Bóg jest w porządku! Nie straciłem moje dzieci. I miał healthandfitness.pl – trener osobisty prawo do odwiedzin, a ja mieszkam bardzo blisko nich. Naprawdę był jedynie udostępnianie za opiekę nad nimi ze swoim ojcem! I wtedy zaczął robić pisma do Boga kilka razy każdego dnia, aby całkowicie odbudować i przekształcić całe życie.

Jako produkt uboczny kierunkiem dostałam, zaczęłam dzielenia jej z innymi ludźmi. Właśnie wspólne z mojego serca, jak to zrobić „na piśmie” i otrzymywać odpowiedzi od Boga.

– autor artykułu